Зворотний дзвінок
Ми Вам передзвонимо протягом 30 хв.
#
Ви додали товар в корзину
Звязок з адміністрацією
Я хочу
ЖМЕРИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЄМО ДРУГЕ ЖИТТЯ ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 520-88
ТОВ ЖВРЗ “Експрес” 23100, Україна, м. Жмеринка, вул. Шекінська, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Наші переваги
Історія заводу

З другої половини 2000-х років Жмеринський вагоноремонтний завод почав розвиватися стрімкими темпами. На даний момент в розпорядженні підприємства знаходиться більше 15 Га землі. 32 тис. кв. метрів – це виробнича площа тільки основних цехів. 

Нами впроваджені та успішно виконуються роботи з капітального ремонту колісних пар, вантажних, а також пасажирських вагонів, дизель-поїздів, електропоїздів і тепловозів.  Крім того, підприємство здійснює ремонт рухомого складу ж/д транспорту та дизель-поїздів категорії Д1, ДР-1. 

У дружному колективі ЖВРЗ злагоджено працюють кваліфіковані фахівці високого рівня.  З такими професіоналами нам не страшні ніякі труднощі.

новини
Наші сертифікати
12

ЖВРЗ ТОВ «Експрес» – ремонт залізничного транспорту точно в обумовлений термін

Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес» – підприємство приватної форми власності, яке вже майже 150 років успішно співпрацює із замовниками з України, країн СНД, далекого зарубіжжя.

У переліку наших – послуг 7 актуальних напрямків: ремонт вантажних вагонів, колісних пар, пасажирських вагонів, тепловозів, дизель-потягів, електропоїздів, сільськогосподарської техніки. Вчасно виконаємо ремонтні роботи будь-якої складності, працюємо у дві зміни, в тому числі й у вихідні.

Гарантії замовникам від ЖВРЗ ТОВ «Експрес»

 

 

 

   


Відкривши переваги співпраці з нами, замовники переходять у категорію постійних клієнтів, оскільки на Жмеринському вагоноремонтному заводі:

1.

Кожен вид робіт виконується відповідно до Міжнародної системи стандартів якості ISO 9001-2009.

2.

ЖВРЗ ТОВ «Експрес» має атестати виробництва з ремонту різних видів залізничного транспорту.

3.

Над виконанням поставлених завдань працюють першокласні майстри, які мають багаторічний досвід роботи.

4.

Цехи оснащені сучасним обладнанням, використовуються передові технології для ремонту і модернізації техніки.

5. На проведення конкретних робіт укладається офіційний договір, в якому прописані права та обов'язки сторін, умови форс-мажору, штрафні санкції.


Щодня в Жмеринському вагоноремонтному заводі здобувають друге життя 6-8 вагонів. Ви можете бути впевнені, що ремонт техніки не затягнеться на довгі місяці, а буде виконаний акуратно і максимально швидко.

Переваги для клієнтів ЖВРЗ ТОВ «Експрес»

До нас варто звернутися, тому що це:

Зручно

Виконаємо будь-який вид ремонту залізничного транспорту, сільськогосподарської або лісової техніки (поточний, середній або капітальний).

Вигідно

Здійснюємо повний комплекс робіт, включаючи фарбування вагонів, проводимо комплексну модернізацію візків моделі 18-100 на вантажні вагони.

Доступно

Вартість робіт ЖВРЗ ТОВ «Експрес» не перевищує середніх розцінок ринку, не практикує «прихованих» комісій і надбавок до обумовленої ціни ремонту.

Якісно

Перед тим як замовники отримають відремонтовану техніку, проводимо тестування працездатності залізничного транспорту.

Починаємо роботу після внесення 50% передоплати для поточного ремонту, 100% – капітального.

Досягнення Жмеринського вагоноремонтного заводу

ЖВРЗ ТОВ «Експрес» у 2016 році було занесене на міськрайонну Дошку пошани. Співробітники компанії мають грамоти за сумлінну працю та вагомі досягнення у професійній діяльності.

У ЖВРЗ ТОВ «Експрес» оформлені документи (з актуальним терміном дії):

сертифікат на систему управління якістю;

сертифікат відповідності на продукцію;

атестати виробництва.

Діяльність ЖВРЗ ТОВ «Експрес» націлена на довгострокове і взаємовигідне співробітництво. У цьому вже переконалися наші постійні партнери ТОВ «Квадро Центр», регіональні філії АТ «Укрзалізниця», ДП «Трансгарант-Україна», ТОВ «Мінерфін Транс», іноземні компанії з Литви ЗАТ «REM wagons» і ЗАТ «Vilniaus lokomotyvų remonto depas» .

Хочете приєднатися до наших партнерів або оформити замовлення на ремонт залізничного транспорту? Зв'яжіться з адміністрацією, натиснувши на відповідну кнопку на сайті ВРЗ, або звертайтеся:

(04332) 5-20-87, (04332) 520-88.